Meist

Mis on Contigo?

Contigo on Ameerika reisi- ja kohvitasside, vee- ja lastepudelite kaubamärk.


Põhijooned meie brändi:

  • INNOVATIIVNE
  • NUTIKAS JA STIILNE DISAIN
  • LOODUSSÕBRALIK
  • BPA-VABA
  • LOKSUMIS- JA LEKKEKINDEL
  • LIHTNE PUHASTADA

Lakkamatult kirgliku rühma innovaatorid

Oleme ausad: teie elus on juba rohkelt väljakutseid, jooginõud ei peaksid nende hulka kuuluma. Maha loksunud vedelikud teie paberitel ümberkukkunud pudelite tõttu, plekk teie riietel kohmaka otsiku tõttu, suutmatus avada pudelit ühe käega samaaegselt mitme toiminguga tegeledes või isegi - kujutage ette - külm kohv. Meil Contigos on sellest küllalt! Just sellel põhjusel töötab meie uurijate meeskond selle probleemiga juba 2004. aastast Me esitleme teie jaoks ulatuslikku jooginõude valikut, mis vastab kõikidele eelmainitud küsimustele.

Contigo on kaasavõetavate margijooginõude ülemaailmne turuliider. Meie strateegiaks on keskenduda innovatsioonile, et tõsta teie mugavuse taset. Meie patenteeritud tehnoloogia töötati välja, et pakkuda töökindlat lahendust teie igapäevaste probleemide jaoks. Sõnad, nagu AUTOSEAL® või AUTOSPOUT®, ei tähenda tõenäoliselt teie jaoks midagi, kuid loksumis- ja lekkekindel joomine ainult ühte kätt kasutades võib kõlada unistuse teostumisena. Kuigi vaakumisoleeritud ei kõla kuigi kuumalt, hoiab see teie kohvi soojana vähemalt nelja tunni vältel. Contigo toob nende tehnoloogiate abil revolutsiooni jooginõude maailmasse. Kuid me ei piirdu ainult sellega. Me otsime pidevalt viise oma toodete parendamiseks ja teile parimate võimalike turul pakutavate toodete pakkumiseks. Meie tooted pole kõigest funktsionaalsed, vaid ka silmadele ilus vaadata. Toode, mille üle võima uhked olla.

Mis me oleme leiutanud...

Meie patenteeritud AUTOSEAL® tehnoloogia oli meie esimene innovatsioon. Selle 100% loksumis- ja lekkekindel konstruktsioon kõrvaldab mahaloksumise ohu, hoolimata sellest, kas asute autos, tööl või kodus. Joomiseks lihtsalt vajutage ühe käega nuppu, sulgemiseks vabastage nupp ja see sulgeb automaatselt lonksude vahel. AUTOSEAL® tehnoloogia on saadaval meie reisitassidel, veepudelitel ja lastepudelitel.

Staying hydrated is as simple as a touch of a button with our patented AUTOSPOUT® technology. Whether you are at the gym, in school, or on the road, AUTOSPOUT® water bottles feature a pop-up spout for easy one-handed drinking so you can keep your eyes on the task at hand. AUTOSPOUT® technology is available on a variety of water or kids bottles.

TEHNOLOOGIA